Ik at me compleet suf met Slinc. en viel gewoon af!
Geplaatst op 01 januari 2018 in categorie ervaringen
Meer eten om af te vallen
Agnes Craenen, 45 jaar: ‘Dat ik meer moest gaan eten om af te vallen, was echt een shock voor mij. Ik ben eigenlijk al 14 jaar bezig om mijn overtollige kilo’s kwijt te raken. Dieetpillen hier, shakes daar, maar niks hielp. Ik viel gewoon niet af! Ik ben 14 jaar geleden tijdens mijn zwangerschap 20kg aangekomen en die kreeg ik er gewoon niet af.
Vorig jaar zag ik op een feestje iemand die hier veel was afgevallen en zij zag er fantastisch uit. Mijn vriendin Danielle zei: ‘Ik ga dat ook doen, ga je mee?’ Ik vond het zelf veel te duur, maar mijn man zei: ‘Ga gewoon op gesprek.’ En ja.. toen was ik verkocht! Ik kan het eigenlijk nog steeds niet geloven dat ik kan afvallen door meer te eten! Maar het is me gelukt.’
Afvallen met Slinc. door meer te eten
Voedingscoach Rachel van In Shape Afslankstudio Blixembosch zei dat ik veel te weinig at. Ik moest hartstikke veel gaan eten om af te vallen. Ik vond het dood-eng! Ik kon het gewoon niet geloven dat ik zoveel moest eten en dat ik dan toch zou afvallen?!? Ik dacht: ‘Als ik 5x per dag ga eten, dan word ik nog dikker!’ Maar Rachel overtuigde mij met het dieet Slinc., en de weegschaal ook. Ik was de eerste week 3,5kg afgevallen en week 2 2,5kg! Ik wist niet wat ik meemaakte. Ik at me compleet suf en ik viel gewoon ontzettend veel af!
Kleine porties over de dag
Ik had gewoon totaal geen ritme op de dag. Door Slinc. eet ik heel regelmatig en daardoor voel ik me ontzettend goed. Rachel zei dat ik me energieker zou voelen, maar zo topfit als ik me nu voel, dat had ik nooit durven dromen. Al dat vele eten kwam de eerste weken wel echt de oren uit, maar ik zag tegelijk op de weegschaal wat het deed, dat was wel echt motiverend! Wie had dat gedacht? Dat je meer moet eten om af te vallen!

Dieet en sport
Ik volgde Slinc. in combinatie met sporten in de Powerfit warmtecabine. Jaaaa ik leef er echt elke keer naartoe, het geeft enorme voldoening. Mijn buik en billen heb ik zo goed getraind, de programma’s wisselen elke keer, dus mijn spieren blijven getriggerd. Ik vind niet alle programma’s allemaal even leuk, maar als ik zie wat het doet, heb ik het ervoor over. En wat een power ik kan geven in een halfuur, fantastisch! En omdat het op afspraak is, werkt het echt als stok achter de deur.
Coaching tijdens het meer eten om af te vallen
Ik heb nooit eerder iets onder begeleiding gevolgd, maar ik zie nu ook dat al mijn eerdere lijnpogingen juist daarom zijn mislukt. De dames van In Shape zijn er als het moeilijk gaat, komen met oplossingen, handvaten en tips. Zelfs als ik een tegenvallend resultaat had, kregen die meiden het voor elkaar dat ik hier met een goed gevoel de deur uit ging! Ze zijn er voor controle, vragen, motivatie en advies. En ik durfde me ook kwetsbaar op te stellen; en zo ben ik helemaal niet! Dat ik mezelf zo bloot geef, dat zegt ook iets over die dames, hoe op me gemak ik me hier voel.

Wat is je mooiste compliment?
Zal ik eens heel eerlijk zeggen: dat was hier! Ik kwam binnenlopen en Annemiek en Juul zeiden alletwee tegelijk: ‘OMG wat zie jij er goed uit Agnes, wat zie je het goed!’ Dat was een van de eerste keren dat ik niks wijds of langs aan had. Want ik heb mijn kilo’s al die jaren verdoezeld met lange en wijde kleding. Ik droeg áltijd iets over mijn (te dikke) kont en het liefst altijd mijn jas dicht, dat mensen zo min mogelijk konden zien. Een legging aanhebben zonder iets over mijn billen heen, dat voelde voor mij als ‘naakt’! Ik had het idee dat iedereen dan naar mijn dikke kont zat te kijken. Ik draag nu een broek met een kort jasje erop, nou dat had ik eerder écht niet gedaan! Dat heb ik nooit gedurfd.
Meer eten om af te vallen, ben je overtuigd?
Jazeker, nu wel! haha. Maar ik wil nog even door met afvallen. Ik heb mijn eerste streven dat ik samen met Rachel heb gesteld al gehaald. Maar nu ik zie dat dit kan, dat ik dit kan bereiken, kan ik dus eigenlijk alles bereiken wat ik wil! Dus ik ga echt voor mijn ideale gewicht. Ik voel me beter dan ooit, echt een machtig gevoel is dit. Dus dat betekent dat ik nog even door moet gaan met meer eten om af te vallen.

Rachel Hulshof, voedingsdeskundige In Shape Afslankstudio
Rachel: ‘Als iemand geen geloof meer had in diëten of afvallen, dan was het Agnes wel. Ze kon gewoon niet geloven dat dit echt zou gaan gebeuren. Ze zat me met grote ongelovige ogen aan te kijken toen ik zei hoeveel ze moest gaan eten. Het ging compleet tegen haar gevoel, maar ze durfde op mij te vertrouwen en ze ging dus eten, veel eten.
Maar ze zag het elke week waarheid worden op de weegschaal, dus haar ongeloof maakte snel plaats voor motivatie, enthousiasme en trots! Agnes steeg boven zichzelf uit, zo goed deed dit haar. Ze kreeg controle terug over haar lichaam en dat voelt machtig zoals ze zelf zegt. En dat zie je Agnes; ze straalt van zelfvertrouwen. Beautiful on the outside, beautiful on the inside. Petje af Agnes!’
Ben jij geïnspireerd door Agnes?
Twijfel dan niet en vraag gerust een gratis en vrijblijvend intake gesprek aan bij een van onze 5 studio’s in Rosmalen, Veldhoven, Helmond of Eindhoven. Je bent van harte welkom, de koffie staat klaar.
Lees ook
Geplaatst op 27 mei 2025 in categorie ervaringen
Afvallen voor vrouwen bij In Shape: jouw afslankstudio voor echte vrouwen
Dacht jij ook dat een afslankstudio alleen iets is voor fitte types in strakke leggings? 😅 Dat is precies waar wij níet voor staan. Bij In Shape werk je als vrouw aan een gezonder lichaam op een plek waar jij je op je gemak voelt.
Deze video laat het je zien: échte vrouwen, net als jij. Van jong tot oud. Ze voelen zich misschien wat ongemakkelijk voor de camera, maar zéker niet in onze studio. In Shape staat voor afvallen voor vrouwen in een gemoedelijke omgeving. Hier draait het om jou als vrouw, jouw doel én een fijne sfeer.
Wil jij afvallen als vrouw? We verwelkomen je graag bij In Shape Afslankstudio.
Waarom afvallen voor vrouwen een andere aanpak vraagt
Afvallen voor vrouwen vraagt op elke leeftijd en in elke situatie om een andere aanpak. Of je nu de overgang zit als vrouw, druk bent met je gezin of je gewoon niet thuis voelt in een standaard sportschool. Bij In Shape snappen we dat. Daarom kies je bij ons voor een aanpak die speciaal is afgestemd op vrouwen.
In onze vrouwvriendelijke afslankstudio werken we samen aan jouw doel. Met persoonlijke coaching, gezonde voeding én sporten in warmtecabine of vacuümcabine. Je wil afvallen als vrouw, maar wel zonder honger en mét resultaat. We luisteren naar jouw wensen en doelen en stemmen daar het voedingsprogramma op af.
Afvallen voor vrouwen mét resultaat, zonder honger
Bij In Shape werk je aan een gezonde leefstijl. Ons afslankprogramma is speciaal ontwikkeld voor vrouwen die op een gezonde manier willen afvallen én het resultaat willen vasthouden.
Je werkt met een duidelijk stappenplan waarin voeding, beweging en coaching samenkomen. Geen strenge diëten, maar gewoon lekker en gezond eten dat je energie geeft. Slinc staat afvallen met gezond eten zonder honger gevoel. En wij zijn er voor jou. Je hoeft het niet alleen te doen.

Persoonlijke coaching die werkt
Afvallen voor vrouwen is voor iedere vrouw anders. Daarom krijg je bij ons geen standaardadvies, maar persoonlijke begeleiding die past bij jouw lijf, jouw ritme en jouw doel. Tijdens de wekelijkse weegmomenten kijken we samen hoe het gaat en waar we eventueel kunnen bijsturen.
Je staat er nooit alleen voor. Wij zijn er om je te motiveren, te helpen en ook af en toe die schop onder je kont te geven 😉.
Een studio waar je je wél op je gemak voelt
Veel vrouwen voelen een drempel om naar een afslankstudio te gaan. Die onzekerheid snappen wij als geen ander. Daarom hebben we In Shape bewust ingericht als een warme, vrouwvriendelijke omgeving. Afvallen als vrouw doe je bij ons niet in een opgedirkte sfeer, maar een fijne plek waar je jezelf mag zijn.
Onze klanten zijn gewone vrouwen. Vrouwen zoals jij. En zoals je in de video ziet: zij voelen zich thuis bij ons. Hier voel je je welkom, gesteund en begrepen. Wil jij als vrouw afvallen? Voel je welkom en plan je gratis intakegesprek bij een van onze studio’s. Het geeft je meteen de gelegenheid om een kijkje te nemen in de studio en te proeven van de sfeer. Leuk om kennis te maken.
Geplaatst op 13 mei 2025 in categorie ervaringen
Mijn leefstijl voor de intake
Eveline, 47 jaar – Vóór het trouwen was ik altijd goed op gewicht, zat lekker in mijn vel en had ik een gezonde leefstijl. Maar toen kwamen de kinderen, een drukke carrière, sociale verplichtingen en een man die regelmatig in het buitenland zat. En voor je het weet, komt die zelfzorg op de allerlaatste plaats. Het ging langzaam, zonder dat ik het echt doorhad. Ik denk dat iedereen dit wel herkent: het leven neemt je mee en voor je het weet, ben je ver weg van je oude gewoonten.
En toen brandde ook nog eens de sportschool af, dus ook dat viel weg. Ik heb allerlei dingen geprobeerd om weer een gezonde leefstijl terug te krijgen. Sonja Bakker, de tips die je op internet vindt, maar niets leek echt te werken
Het kantelpunt
Het was in augustus vorig jaar. Na een vakantie met mijn familie op Terschelling, tijdens het laatste ontbijt, gaf mijn schoonmoeder me een tik op mijn buik en zei: “Nou, je mag hier wel iets mee doen.” Ja, je leest het goed. Die opmerking liet me niet los, en in combinatie met wat ik tijdens mijn opleiding over zelfzorg had geleerd, dacht ik: nu moet ik echt wat doen.
Tijdens mijn opleiding had ik al veel geleerd over het belang van zelfzorg, en dit was de trigger die ik nodig had. Ik wilde mijn gezonde leefstijl terug. Geen smoesjes meer, geen uitstelgedrag. Tijd om in actie te komen!

Eveline voor en na: -16 kilo
Mijn gezonde leefstijl startte bij In Shape Meerhoven
Tijdens het intake gesprek met gezonde leefstijlcoach Virginia zei ze dat ik 16 kilo moest afvallen om een gezond vetpercentage te hebben, terwijl ik zelf dacht: oké, laten we beginnen met de helft. Ik was een beetje in shock, maar ik dacht terug aan hoe ik me voelde toen ik trouwde – energiek, blij, zelfverzekerd. Ik wilde terug naar die versie van mezelf. En daar hoorde een gezonde leefstijl bij.
Ik startte mijn traject bij In Shape Afslankstudio Meerhoven en in december was ik al 12 kilo kwijt. De laatste 4 kilo waren mentaal zwaarder, zeker rond de feestdagen. Ik had al zoveel bereikt en er waren ook mensen in mijn omgeving die zeiden dat het genoeg was en dat ik moest stoppen. Maar de complimenten, het nieuwe energieniveau en het vertrouwen dat ik terugkreeg, hielden me op koers en gemotiveerd. Leefstijlcoach Virginia moedigde me aan om die laatste kilo’s ook af te vallen en ervaren hoe het zou zijn. En guess what? Ik ging ervoor!
Mijn lifehacks voor een gezonde leefstijl
- Water, water, water – het helpt bij het afvoeren van afvalstoffen. Ik had geen idee waarom ik dat moest doen, maar blijkbaar is het magisch!
- Als je aankomt na een ‘foutje’ – het is vaak gewoon vocht, geen vetmassa. Oef, wat een opluchting!
- Elke 2 tot 2,5 uur eten – Ik dacht altijd dat ik geen patroon had, maar blijkbaar is regelmaat best handig.
- In plaats van iets weg te laten, blijf ik eten – en niet zomaar, maar zodanig dat ik genoeg brandstof heb om die 20% extra te verbranden.
Met deze simpele aanpassingen is mijn gezonde leefstijl nu gewoon mijn nieuwe normaal. Mijn gewicht blijft hierdoor ook heel stabiel.

‘Ik voel me weer mezelf door mijn nieuwe gezonde leefstijl’
Zo ervaarde ik In Shape Meerhoven
Wat ik het fijnste vond aan In Shape Meerhoven? Het gaat niet om ‘perfecte’ lichamen, maar om normale mensen. Eerst was ik wat bang voor wat anderen zouden denken, maar uiteindelijk was het de beste beslissing die ik in jaren heb genomen. Mijn energie is zoveel beter en zelfs mensen in mijn omgeving raakten geïnspireerd en zijn ook gestart. Iedereen heeft zo zijn eigen struggles, dus waarom zou je het niet proberen?
Een gezonde leefstijl, geen dieet
Mensen blijven opmerkingen maken over mijn eetgedrag, zoals hoeveel groente ik eet of ik nog steeds ‘aan het lijnen’ ben. Maar het is geen dieet meer – het is een nieuwe gezonde leefstijl. En mijn omgeving fungeert als stok achter de deur, omdat ik zoveel mensen heb geïnspireerd.
Ik voel me weer de persoon die ik was vóór mijn huwelijk: meer energie, meer uitdagingen – ik ben zelfs gaan hardlopen. Ik denk er zelfs over om een triatlon te doen! Wie had dat gedacht? Het is heerlijk om die energie weer te voelen. En door mijn kinderen die ouder worden, kan ik beter prioriteiten stellen voor mezelf.

Eveline: ‘het is een gezonde leefstijl, geen dieet’
Wat ik nu anders zou doen
Vrouwen hebben vaak de neiging om in stilte te lijden. Het is echt zo waardevol om dit te delen met mensen die je vertrouwt. Het aangaan van een goed gesprek kan zoveel opleveren. Je hoeft niet meteen je verhaal met iedereen te delen, maar deel het! Een goed gesprek kan al het verschil maken. Je gewicht is vaak gekoppeld aan emoties – stress, vreugde, gezelligheid – en daarover praten is essentieel.
“Ik wil echt mijn complimenten maken aan de coaches van In Shape Meerhoven. Zij creëren een veilige omgeving waarin je jezelf kunt zijn en echt doorgevraagd wordt. Ze zorgen ervoor dat je met nieuwe inzichten thuiskomt die je verder helpen.”
Gezonde leefstijlcoach Virginia over Eveline
Leefstijlcoach Virginia: “Wat ik echt mooi vond aan Eveline was het moment dat ik haar overtuigde om die laatste 4 kilo aan te pakken. Ja, ik kreeg de beroemde ‘frons’ (die blik die zegt: ‘Serieus, ga je me dit echt aan doen?’), maar nu? Haar glimlach zegt alles.
Eveline is echt een geweldig mens, en ik ben zo blij dat ze haar verhaal wilde delen. Ze benoemt heel goed wat veel mensen niet doen: we moeten als vrouw praten, we moeten als vrouw durven om hulp te vragen.
Haar verhaal raakt me, omdat ze durfde te praten. Ze durfde te veranderen. En dat is precies waar een gezonde leefstijl begint: bij eerlijk durven kijken naar jezelf en stap voor stap vooruitgaan. Eveline heeft het gedaan – en hoe! Ze is 16 kilo afgevallen met de hulp van ons totaalprogramma van sport, voeding en coaching. Ze is niet alleen lichter, maar haar energie straalt nu bijna uit haar oren! Dit is precies waarom ik zo van mijn werk houd: mensen helpen weer voor zichzelf te zorgen en weer écht van zichzelf te gaan houden. Wie wil dat nou niet?”

Gezonde leefstijlcoach Virginia van In Shape Afslankstudio Meerhoven
Start jouw eigen gezonde leefstijl
Wil jij ook weer grip op je energie, gezondheid én zelfvertrouwen? Zet vandaag nog de eerste stap naar een gezonde leefstijl. Eveline laat zien dat het kan met de juiste begeleiding en het juiste plan. Met onze intensieve, persoonlijke ondersteuning zorgen we ervoor dat je eindelijk afvalt en je doelen daadwerkelijk bereikt. Onze aanpak helpt je niet alleen om kilo’s te verliezen, maar ook om je fit, zelfverzekerd en gezond te voelen, zoals Eveline.
Gratis intake gesprek
Ben jij klaar om de eerste stap te zetten naar jouw gezonde leefstijl? Twijfel dan niet en vraag gerust een afspraak bij In Shape Afslankstudio Meerhoven.
Samen kijken we hoe we jouw doelen kunnen bereiken – net zoals we dat bij Eveline hebben gedaan. Je staat er niet alleen voor, en met de juiste begeleiding ga ook jíj je doelen halen. De gratis intake is zonder verplichtingen, je zit nergens aan vast. Het geeft je ook meteen de gelegenheid om een kijkje te nemen in onze studio. Je bent van harte welkom, de koffie staat klaar.
Zit een andere studio dichterbij? Je kunt ook terecht in een van onze andere studio’s in Veldhoven, Eindhoven, Helmond of Rosmalen.
Geplaatst op 04 februari 2025 in categorie ervaringen



Reageer op dit bericht