Voor en na foto Renate: ‘Ben ik dit echt?’

Geplaatst op 01 november 2022 in categorie ervaringen
Renate viel 10 kilo af met sporten in warmtecabine en Slinc.
Renate Brouwer, 50 jaar
Renate startte eind juni dit jaar bij In Shape Blixembosch in Eindhoven. In 3 maanden viel ze 10 kilo af met Slinc. in combinatie met de Powerfit warmtecabine. “Zo gek…. Soms zie ik echt niet het verschil. Ben ik dit echt? Ik heb echt foto’s nodig om mijzelf het ‘bewijs’ te leveren. Met grote dank aan In Shape Afslankstudio en alle lieve dames van het team Blixembosch. Nooit gedacht dat dit mij nu nog zou lukken! Ik ben zo trots.”
Wij als team van In Shape Blixembosch zijn super trots op jou Renate!
Jouw stok achter de deur
Wil jij ook graag afvallen en kun jij ook wel een stok achter de deur gebruiken? In Shape Afslankstudio helpt jou. Wij bieden een totaalprogramma van sport, voeding en coaching. Alles onder 1 dak. Wij zorgen dat je gemotiveerd blijft, ook als het even tegen zit. Het is belangrijk dat je je goed blijft voelen, dan haal je het beste resultaat.
Wij zijn er voor speciaal voor vrouwen van jong tot oud. Vraag gerust een gratis en vrijblijvend intake gesprek aan bij een van onze 5 studio’s in Rosmalen, Veldhoven, Helmond of Eindhoven. Je bent van harte welkom, de koffie staat klaar.

Rachel Hulshof, voedingsdeskundige In Shape Afslankstudio in Eindhoven
Lees ook
Geplaatst op 09 januari 2023 in categorie ervaringen
Reageer op dit bericht