nieuws

Hoe is het met onze startende In Shape studio’s Rosmalen en Helmond?


Afslankcoach Marijke In Shape Rosmalen en Afslankcoach Barbara In Shape Helmond

Geplaatst op 16 maart 2021 in categorie nieuws

Afslankcoaches Marijke Kokke en Barbara van der Meer zijn nog maar net gestart met hun In Shape studio en dan komen ze in de Corona crisis terecht. Hoe ga je daar als startende ondernemer mee om? En red je dat financieel wel?

Afslankcoach Marijke Kokke van In Shape Rosmalen is de jongste In Shape telg. Zij opende haar studio in januari 2020 in het hartje centrum van Rosmalen. Ze was nog geen 3 maanden open of ze moest in maart alweer sluiten. Door de Corona maatregelen was ze tot 2x toe gedwongen om haar studio langere tijd te sluiten.

Hoe voelde dat voor jullie dat je al zo snel weer moest sluiten?

Marijke (In Shape Rosmalen): “Ja bizar natuurlijk. Ik startte met zoveel enthousiasme en ik was ready to rock. Ik was ook wel zenuwachtig en nog wat onzeker, maar dat viel snel van me af toen eenmaal de open dag erop zat. De reacties waren zo hartverwarmend. De aanmeldingen van vrouwen die wilde afvallen, stroomden binnen. Vrouwen waren blij met In Shape in Rosmalen en blij met mij. Ja, dat doet je heel goed.

Afslankcoach Marijke Kokke van In Shape Afslankstudio Rosmalen

Afslankcoach Marijke Kokke, In Shape Afslankstudio Rosmalen

Maar een bedrijf draait natuurlijk niet alleen op enthousiasme. Ik heb een flinke investering gedaan in alle apparatuur, pand en opleiding. Ik was al maanden in voorbereiding om in januari te kunnen starten. Je start niet van de ene op de andere dag een bedrijf, daar gaat veel voorbereiding en investering aan vooraf. Dus ook financieel was de lockdown een tegenslag.”

Afslankcoach Barbara van der Meer van In Shape Afslankstudio Helmond

Afslankcoach Barbara van der Meer. In Shape Afslankstudio Helmond

Barbara opende haar In Shape Afslankstudio in mei 2019 in Helmond in Brandevoort. Barbara: “Ondanks dat ik al bijna een jaar in bedrijf was op het moment dat we moesten sluiten, kwam de klap bij mij ook hard aan. Een jaar klinkt lang, maar als onderneming is 1 jaar niks. Dat is echt nog kinderschoenen werk. De investering is hoog, die moet eerst terugbetaald worden. Echt verdienen met een onderneming, dat gebeurt pas na zo’n 3 tot 5 jaar. Maar ook de onzekerheid van die eerste lockdown nekt je: ‘Hoelang gaat dit duren? Waar gaat dit naartoe? Het was een hele onzekere periode.”

En toen mochten jullie weer open?

Marijke (In Shape Rosmalen): “Dat voelde verlossend op elke manier die je kunt bedenken. Maar vooral mijn ondernemershart stond zowat op exploderen om weer te beginnen. Net als mijn klanten trouwens, die stonden ook echt weer te popelen om te beginnen. We hadden in de tussentijd alle studio’s voorbereid met voorzorgsmaatregelen zodat sporten bij In Shape voor de klant veilig was. Schermen, 1,5 meter afstand, ventilatie, een veilige in- en uitgang, maar de klanten kregen nog steeds de volle aandacht die ze van ons gewend waren.

In Shape Rosmalen foto van binnen met Powerfit cabine en Vacushaper

In Shape in het Centrum van Rosmalen

De lockdown had de weegschaal bij veel vrouwen ook geen goed gedaan. Dus ook nieuwe aanmeldingen bleven niet achter. Ik heb natuurlijk geen vergelijkingsperiode, maar zoals ik van mijn In Shape collega’s begreep, was de zomerperiode drukker dan normaal. Zo fijn om die bevestiging opnieuw te voelen dat mensen blij zijn dat je er voor ze bent.”

Barbara (In Shape Helmond): “Die aanmeldingen waren er gelukkig in alle studio’s weer volop, ook in mijn studio. Daar krijg je als coach echt vleugels van, een heerlijk gevoel! We mochten eindelijk weer doen waar wij echt gelukkig van worden.”

Totdat jullie in december opnieuw moesten sluiten?

Marijke (In Shape Rosmalen): “Ja, opnieuw sluiten, die zag ik even niet aankomen. Ik realiseerde me op dat moment dat ik mijn studio in 1 jaar tijd gewoon 3x zou gaan openen. Daar blijk ik nu naast te zitten, want dat jaar hebben we inmiddels al verstreken. We moeten helaas nog steeds gesloten blijven.

Barbara (In Shape Helmond): “Deze 2de lockdown viel ons startende ondernemers echt zwaar. Het sluiten van alle ondernemingen in Nederland was in 1 dag beklonken. Op 14 december was de persconferentie en op 15 december moest iedereen sluiten. Een directe tegemoetkoming voor ondernemers was er deze keer niet, maar je rekeningen lopen wel gewoon door.

Pas half februari zou een aanvraag mogelijk zijn op eventuele tegemoetkoming. Dat betekent dus aanspraak maken op je buffer. En die is al startende ondernemer gewoon vrijwel nihil, aangezien je voornamelijk bezig bent met het inlossen van je investeringen.

In Shape Brandevoort interieur

In Shape Brandevoort in Helmond

Zoals de voorwaardes nu zijn, hebben wij geen recht op tegemoetkoming in vaste lasten. Zelfs in het speciale pakket voor startende ondernemers vallen we buiten de boot. Dat is moeilijk te bevatten en voelt heel oneerlijk. Want wij zijn tenslotte juist die groep: startende ondernemer. Hoe dat precies zit, lees je ons persbericht dat wij vandaag naar de media hebben gestuurd. We hopen hiermee dat er ruchtbaarheid komt aan deze kromme regeling, zodat het wordt aangepast.”

Maar redden jullie het wel dan?

Barbara (In Shape Helmond): “We moeten een hele lastige periode overbruggen en dat doet echt wel pijn, zeker financieel. Maar wij staan zo voor wat wij doen! Ons werk is passie, dat dooft niet uit door een lockdown. Dat stroomt door je aderen, het zit in je en dat wil je gewoon doorgeven en delen. Onze handen jeuken om weer aan de slag te gaan.”

Marijke (In Shape Rosmalen): “Dat heb je mooi verwoord Barbara, dat is precies hoe het voelt. Wij willen onze passie delen. En kennis gaat nooit verloren, dat is waardevast. Ik weet dat onze klanten er ook echt net zo over denken. Die kunnen ook niet wachten tot we weer open mogen. Want oh wat missen we onze klanten, ons werk en onze studio!

Afslankcoach Barbara van der Meer In Shape Afslankstudio Helmond aan de telefoon

Afslankcoach Barbara van der Meer

Wij zijn op dit moment gesloten, maar alle In Shape studio’s zijn telefonisch en per mail wel bereikbaar.

In Shape Rosmalen

Dorpsstraat 42a
5241 ED Rosmalen
tel: 073-851 39 86
info@inshape-rosmalen.nl

In Shape Helmond 

De Plaetse 165a (Brandevoort)
5708 ZK Helmond
tel: 0492-389 814
info@inshape-brandevoort.nl



Reageer op dit bericht

Lees ook

In Shape Afslankstudio Valkenswaard

Geplaatst op 12 september 2023 in categorie nieuws

In Shape Afslankstudio Valkenswaard

Op dinsdag 2 januari 2024 opent Nena de Kroon haar In Shape studio in hartje centrum van Valkenswaard. Na de huidige studio’s in Eindhoven, Veldhoven, Helmond en Rosmalen slaat In Shape haar regionale vleugels verder uit in Valkenswaard.

Rachel Hulshof, oprichtster van In Shape: “Wil iemand mij even knijpen? Wat onwerkelijk, nog een In Shape studio erbij. Ik barst uit elkaar van trots. Je zou denken dat de heftige impact van de lockdowns tijdens corona de ondernemer afschrikt. Maar zo zie je maar, passie laat zich nu eenmaal niet klein houden.

De lockdowns hebben ons als mens tegelijkertijd ook veel inzicht gegeven. Gezondheid ligt meer dan ooit onder een vergrootglas. We zien in onze branche juist dat het nastreven van een gezonde levensstijl meer prioriteit heeft. En dat is maar goed ook! Want je hebt maar één lichaam en daar moet je zuinig mee omgaan. En dat is nou precies waar wij jou bij In Shape mee kunnen helpen. En nu binnenkort dus ook voor alle dames in Valkenswaard en omstreken. Gewichtsconsulente Nena is er helemaal klaar voor in haar prachtige pand in het centrum van Valkenswaard.”

Wie is Nena de Kroon?

“Ik ben Nena, 38 jaar, getrouwd en ik woon met mijn gezin in Waalre. Ik ben ervaringsdeskundige als het gaat om afvallen. Na mijn laatste zwangerschap gaf de weegschaal 15 kilo meer aan. Dit wakkerde bij mij een vuur aan vanbinnen: tijd voor actie! Sporten deed ik al van jongs af aan, dus dat voelde weer heel goed om te doen. Maar mijn voeding pakte ik niet goed aan. Ik volgde allerlei diëten en dat zorgde ervoor dat ik door de jaren heen flink gejojood heb. Ik viel wat af en kwam net zo snel weer aan.  Dit moest anders, dat was duidelijk.

Gewichtsconsulente

Dat was voor mij de reden om de opleiding tot gewichtsconsulente te volgen. Ik specialiseerde mezelf verder met sport en voeding. Zo ontdekte ik hoe ik op een gezonde manier kon afvallen en mijn gewicht ook goed kon behouden. Mijn persoonlijke ervaring laaide bij mij een passie op die niet meer te stoppen is. Ik wil mensen helpen óók af te vallen en een gezonde levensstijl te bereiken. Voor mij was het duidelijk: hier wil ik mijn werk van maken.

Ik solliciteerde bij In Shape Afslankstudio Meerhoven en dat voelde meteen zo goed. Het programma omvat alles om het afvallen tot een succes te maken. Sport, voeding en intensieve persoonlijke begeleiding. En dat zag ik ook terug in de resultaten bij de klanten. Ook voor het op gewicht blijven is er volle aandacht. In Shape is zoveel meer dan alleen maar een ‘afslankstudio’. We helpen vrouwen naar een gezonde levensstijl. En dat in een intieme, gemoedelijke en gezellige sfeer. Je voelt je direct op je gemak.

In Shape Valkenswaard

Alles viel op z’n plek bij In Shape Afslankstudio en mijn passie barstte al heel snel uit z’n voegen: dit wil ik ook!

Pak jouw levensstijl aan

Ik ben het levende voorbeeld dat als je een verandering wil, dat ook echt kan. Als moeder van 4 kinderen weet ik als geen ander hoe hectisch het leven kan zijn. Alle ballen hooghouden met de kinderen, het huishouden, werk, vrienden en familie. Het blijft goochelen met de tijd en dan wil je zelf ook nog eens wat. Ondertussen vergeet je te eten óf pak je even snel iets ‘makkelijks’. Voor je het weet is er weer een dag, maand of zelf een jaar voorbij.

Ik weet hoe moeilijk het kan zijn om tijd te vinden voor jezelf. Maar ik weet ook dat het belangrijk is om goed voor jezelf te zorgen, zodat je het beste uit het leven kunt halen.  Je voelt je beter en je zit lekkerder in je vel. Dat gevoel gun ik elke vrouw. Dus je begrijpt dat ik niet kan wachten om de deuren te openen van In Shape Afslankstudio Valkenswaard.”

In Shape Valkenswaard opening

Nena opent op dinsdag 2 januari 2024 haar studio aan de Peperstraat 20a in Valkenswaard. Dat ligt in het hartje centrum met genoeg parkeer gelegenheid recht voor het pand. En net zoals bij onze andere studio’s is het gratis parkeren.

Open dag 13 januari

Op zaterdag 13 januari is er een open dag van 11.00 uur tot 15.00 uur. Iedereen is van harte welkom.

In Shape Afslankstudio Valkenswaard
Peperstraat 20a

Vacustep

Geplaatst op 09 mei 2023 in categorie nieuws

Vacustep, maar dan anders

En denk je nu direct: vacusteppen, dat is heel zwaar. Dan hebben wij goed nieuws voor jou! Want Vacustep heeft naast vacusteppen een nieuwe vorm van training: de Vacubike mét infrarood. Een lichte training op een hometrainer in een cabine die vacuüm wordt gezogen.

Vacuümtraining met infrarood

Met deze nieuwe vorm van training heb je de voordelen van een vacuüm- én infrarood training terwijl je op rustig tempo fietst. Dat is dus én én, wat je terug ziet in de resultaten. Houd je wel van een beetje uitdaging dan we hebben ook de variant van de crosstrainer (Ellipter) met vacuüm en infrarood.

Vacustep met infrarood

Plaatselijk afvallen

Deze combinatie van Vacustep brengt alle voordelen van plaatselijk afvallen bij elkaar. In Shape Afslankstudio werkt al meer dan 15 jaar met vacuüm- en infrarood cabines. En met succes, want de resultaten liegen er niet om. Wij hebben al veel vrouwen succesvol geholpen met plaatselijk afvallen met sporten in onze warmte- en vacuümcabines. We hebben alle vacustep ervaringen voor je op een rij gezet, met voor en na foto’s.

Sporten in vacuüm of infrarood zorgt ervoor dat als vrouw meer afvalt op de buik, billen en benen. Juist op de probleemzones waar je als vrouw wilt afvallen.

En nu met de Vacustep mét infrarood komen deze 2 succesfactoren bij elkaar en boek je nog sneller resultaat in afvallen.

De vacuüm zorgt voor:

  • Meer doorbloeding in de probleemzones
  • Plaatselijk afvallen op buik, billen en benen
  • Hogere resultaten in afvallen
  • Vermindering van cellulite
  • Gunstig effect op rusteloze benen

De infrarood in de Vacubike of Vacucrosstrainer:

  • Hogere bloedcirculatie
  • Snellere afvoer van afvalstoffen
  • Werkt heilzaam voor gewricht- en spierpijnen, fybromyalgie en psoriasis
  • Verhoogt de weerstand
  • Ondersteunt een hoger gewichtsverlies
  • Verminderd spanning en stress

Vacustep Eindhoven

De Vacubike (Vacustep met hometrainer en infrarood) kun je uitproberen bij In Shape Blixembosch in Eindhoven. Voor meer uitdaging op de Vacucrosstrainer (Vacustep met ellipter en infrarood) kun je terecht bij In Shape Rosmalen of In Shape Brandevoort.

Voor alle vacuümtrainingen of infraroodtrainingen kun je een afspraak maken bij een van onze 5 studio’s.

Project gezond Veldhoven

Geplaatst op 28 maart 2023 in categorie nieuws

Gratis proefles bij In Shape Afslankstudio in Veldhoven

Tijdens de Veldhoven Gezond weken van 25 maart t/m 22 april kun je een gratis les boeken bij In Shape Afslankstudio Meerhoven. En niet zomaar even een sportles. Kom ervaren wat onze warmte- of vacuümcabines doen. Een gratis sportles in een verwarmde cabine van 37 graden.

Of voel wat de kracht van vacuüm, doet voor de doorbloeding in je buik, benen en billen.

Meld je aan!

Ben jij vrouw, woon je in Veldhoven en wil jij dit weleens een keer proberen? Je kunt dus nu tijdens de projectweken een gratis proefles volgen bij In Shape Meerhoven. Helemaal gratis en vrijblijvend!

JA! Ik meld me aan

Project gezond Veldhoven

Project Veldhoven Gezond

De gemeente Veldhoven wil alle Veldhovenaren stimuleren tot een gezonde(re) levensstijl. Daarom heeft de gemeente in samenwerking met Cordaad Welzijn de projectweken ‘Veldhoven Gezond’ opgestart.

Woon jij in Veldhoven en wil je aan je gezondheid werken? Van 25 maart t/m 22 april kun je deelnemen aan workshops, lezingen en proeflessen bij lokale verenigingen en organisaties. En In Shape Afslankstudio in Meerhoven doet mee aan dit project.

Ben jij vrouw en wil je graag afvallen onder begeleiding? In Shape Meerhoven biedt tijdens de Veldhoven Gezond weken een gratis proefles aan in de warmte- of vacuümcabine.

Sporten in warmte

In de warmtecabine (Powerfit) doe je liggende grondoefeningen in een verwarmde ruimte van 37 graden. Deze combinatie zorgt ervoor dat je sneller vet verbrand, maar pakt tegelijk ook echt probleemzones aan. Je valt als vrouw juist af op buik, billen en benen. Tegelijk bouw je ook conditie op en train je je spieren.

Vacuümtraining voor doorbloeding

De vacuüm cabine (Vacushaper) is meer voor vrouwen die slank zijn van boven,  maar vooral voller zijn op de heupen en benen. Ook heel goed als je last hebt van cellulite, omdat de vacuüm zorgt voor meer doorbloeding in het onderlichaam. De Vacushaper is ook ideaal als je blessures hebt, waardoor gewoon sporten niet mogelijk is. Denk bijvoorbeeld aan rug- of nekklachten of schouderblessures.

Veldhoven Gezond

Meld je aan!

Wil jij dit weleens een keer proberen? Tijdens de projectweken Veldhoven Gezond kun jij een gratis proefles boeken bij In Shape Afslankstudio Meerhoven. Helemaal gratis en vrijblijvend. Dus schroom niet en vraag direct je gratis proefles. Je kunt ons direct bellen op 040-368 03 08, mailen op info@inshape-meerhoven.nl, appen of een contactformulier invullen.

Ben er snel bij, want de actie loopt van 25 maart t/m 22 april! Leuk om je te ontmoeten bij In Shape Afslankstudio Meerhoven. Je bent van harte welkom.

Meerwater 10
5658 LM Eindhoven
tel: 040-368 03 08
info@inshape-meerhoven.nl

What's app In Shape Afslankstudio
Snel contact?
What’s app ons!

Het project Veldhoven Gezond kende vorig jaar haar kickoff. Om het thema gezondheid goed op de kaart te zetten in Veldhoven, komen deze actieweken ieder jaar terug, zoals ook dit jaar.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief