Slimdiet variatie tips! Maak Slimdiet leuk én lekker

Geplaatst op 04 juli 2021 in categorie nieuws
Volg jij Slimdiet en ben je op zoek naar variatie? Hieronder tips en simpele toepassingen om je Slimdiet product net even een andere twist te geven. Dat houdt het leuk en lékker!
- Slimdiet Kaas brood. Voeg wat gedroogde Italiaanse kruiden door het deeg. Het geeft het idee alsof je een Italiaanse bol eet. Helemaal lekker is om er een dipsaus bij te maken van 150 gram magere kwark met verse bieslook. De dipsaus mag je gewoon hebben tijdens Slimdiet, wel maar maximaal 2x per week.
- Slimdiet brood als pizza. Je snijdt 4 champignons in hele kleine stukjes. 1 teentje knoflook fijnpersen en 1 halve ui in kleine stukjes. Mix door elkaar in een kommetje met een klein scheutje olijfolie. Maak het brooddeeg zoals op de verpakking en maak het plat als een pizzabodem. Beleg de platte pizzabodem met het mengsel en bak het af in de oven zoals op de verpakking staat aangegeven.
- Beleg je Slimdiet brood met plakjes komkommer en olijfolie. Nog even in de oven warm maken en afmaken met wat basilicum blaadjes en je hebt een heerlijke Italiaans broodje.
- Slimdiet brood als pitabroodje. Voeg wat gedroogde Italiaanse kruiden toe aan het deeg en giet het mengsel in een bakpan (gebruik een klein beetje olijfolie om in te bakken). Maak je hand nat en druk het mengsel wat aan. Door het bakken verandert de structuur van het brood en lijkt het net een pitabroodje.
- Gevulde champignonsoep. Bak een kleingesneden ui met 200 gram champignons in wat olie. Maak de Slimdiet champignonsoep zoals aangegeven op de verpakking. Voeg de gebakken champignons en ui toe en je hebt een heerlijke gevulde champignonsoep.
- Volle Tomatensoep. Kook 300 gram tomaten in water. Giet de tomaten af en maak met het kookvocht van de tomaten de Slimdiet tomatensoep klaar. Pureer de tomaten en doe de tomatensoep erbij. Zo krijg je meteen je groente binnen en heb je een volle tomatensoep.
- Zo kun je ook de Slimdiet kipkerrie soep vullen met bloemkool. Kook een halve bloemkool. Bereid met het kookvocht de kipkerrie soep. Pureer de bloemkool fijn en voeg de kipkerrie soep toe.
- Rijkelijke groentesoep. Kook een zakje voorgesneden soepgroenten. Maak met dat kookvocht de Slimdiet groentesoep en doe de groenten erbij.
- Aspergesoep. Gebruik groene asperges uit de diepvries, snijd deze in stukjes en kook deze. De asperge kopjes laat je heel, de rest pureer je. Maak de Slimdiet soep zoals aangegeven op de verpakking, doe daar de gepureerde asperges bij en doe tot slot de aspergeskopjes in.
- Broccoli of bloemkoolrijst is heel lekker om een Slimdiet omelet mee te vullen of als bijgerecht bij een aardappelkoekje. Vermaal de rauwe broccoli of bloemkool in een keukenmachine of met een staafmixer. Bak deze kleine ‘rijst’ korrels in een beetje olie in een bakpan gaar tot een broccoli of bloemkoolrijst.
- Op alle Slimdiet omeletten en pannenkoeken staat aangegeven dat je het meteen moet nuttigen na bereiding, maar onze ervaring is dat je het ook prima een dag van tevoren kunt klaarmaken. Je kunt het de volgende dag koud opeten of opwarmen in de magnetron. Makkelijk als je wat minder tijd hebt of even geen keuken bij de hand hebt om een omelet of pannenkoek te maken. Lekker als lunch of tussendoortje!
- Slimdiet Perzik / Mango drank. Mix de drank zoals op de verpakking staat en doe deze in de blender met 3 of 4 bevroren blokjes boerenkool (diepvries boerenkool van de AH). Dan heb je een heerlijke koude drank en tegelijk heb je groente binnen.
- Slimdiet dranken. Heel makkelijk te mixen in de blender met verse spinazie! Mix de drank zoals op de verpakking staat en doe deze in de blender met een aantal handjes verse spinazie. Blend het door elkaar en drinken maar.
- Heb je last van een slechte stoelgang? Gebruik dan Ortilax (verkrijgbaar bij In Shape Afslankstudio) of drink stoelgang thee van Zonnatura.
- Varieer zoveel mogelijk in je groente. Zo krijg je veel verschillende voedingstoffen binnen waardoor je lichaam harder werkt. Een hogere stofwisseling zorgt voor een hogere verbranding. Je valt dus meer af als je meer varieert in groente! Blijf jij ook hangen op komkommer en tomaat? Bekijk hier alle groente tips.
Lees ook
Geplaatst op 09 mei 2023 in categorie nieuws
Vacustep, maar dan anders
En denk je nu direct: vacusteppen, dat is heel zwaar. Dan hebben wij goed nieuws voor jou! Want Vacustep heeft naast vacusteppen een nieuwe vorm van training: de Vacubike mét infrarood. Een lichte training op een hometrainer in een cabine die vacuüm wordt gezogen.
Vacuümtraining met infrarood
Met deze nieuwe vorm van training heb je de voordelen van een vacuüm- én infrarood training terwijl je op rustig tempo fietst. Dat is dus én én, wat je terug ziet in de resultaten. Houd je wel van een beetje uitdaging dan we hebben ook de variant van de crosstrainer (Ellipter) met vacuüm en infrarood.
Plaatselijk afvallen
Deze combinatie van Vacustep brengt alle voordelen van plaatselijk afvallen bij elkaar. In Shape Afslankstudio werkt al meer dan 15 jaar met vacuüm- en infrarood cabines. En met succes, want de resultaten liegen er niet om. Wij hebben al veel vrouwen succesvol geholpen met plaatselijk afvallen met sporten in onze warmte- en vacuümcabines. We hebben alle vacustep ervaringen voor je op een rij gezet, met voor en na foto’s.
Sporten in vacuüm of infrarood zorgt ervoor dat als vrouw meer afvalt op de buik, billen en benen. Juist op de probleemzones waar je als vrouw wilt afvallen.
En nu met de Vacustep mét infrarood komen deze 2 succesfactoren bij elkaar en boek je nog sneller resultaat in afvallen.
De vacuüm zorgt voor:
- Meer doorbloeding in de probleemzones
- Plaatselijk afvallen op buik, billen en benen
- Hogere resultaten in afvallen
- Vermindering van cellulite
- Gunstig effect op rusteloze benen
De infrarood in de Vacubike of Vacucrosstrainer:
- Hogere bloedcirculatie
- Snellere afvoer van afvalstoffen
- Werkt heilzaam voor gewricht- en spierpijnen, fybromyalgie en psoriasis
- Verhoogt de weerstand
- Ondersteunt een hoger gewichtsverlies
- Verminderd spanning en stress
Vacustep Eindhoven
De Vacubike (Vacustep met hometrainer en infrarood) kun je uitproberen bij In Shape Blixembosch in Eindhoven. Voor meer uitdaging op de Vacucrosstrainer (Vacustep met ellipter en infrarood) kun je terecht bij In Shape Rosmalen of In Shape Brandevoort.
Voor alle vacuümtrainingen of infraroodtrainingen kun je een afspraak maken bij een van onze 5 studio’s.
Geplaatst op 28 maart 2023 in categorie nieuws
Gratis proefles bij In Shape Afslankstudio in Veldhoven
Tijdens de Veldhoven Gezond weken van 25 maart t/m 22 april kun je een gratis les boeken bij In Shape Afslankstudio Meerhoven. En niet zomaar even een sportles. Kom ervaren wat onze warmte- of vacuümcabines doen. Een gratis sportles in een verwarmde cabine van 37 graden.
Of voel wat de kracht van vacuüm, doet voor de doorbloeding in je buik, benen en billen.
Meld je aan!
Ben jij vrouw, woon je in Veldhoven en wil jij dit weleens een keer proberen? Je kunt dus nu tijdens de projectweken een gratis proefles volgen bij In Shape Meerhoven. Helemaal gratis en vrijblijvend!
JA! Ik meld me aan
Project Veldhoven Gezond
De gemeente Veldhoven wil alle Veldhovenaren stimuleren tot een gezonde(re) levensstijl. Daarom heeft de gemeente in samenwerking met Cordaad Welzijn de projectweken ‘Veldhoven Gezond’ opgestart.
Woon jij in Veldhoven en wil je aan je gezondheid werken? Van 25 maart t/m 22 april kun je deelnemen aan workshops, lezingen en proeflessen bij lokale verenigingen en organisaties. En In Shape Afslankstudio in Meerhoven doet mee aan dit project.
Ben jij vrouw en wil je graag afvallen onder begeleiding? In Shape Meerhoven biedt tijdens de Veldhoven Gezond weken een gratis proefles aan in de warmte- of vacuümcabine.
Sporten in warmte
In de warmtecabine (Powerfit) doe je liggende grondoefeningen in een verwarmde ruimte van 37 graden. Deze combinatie zorgt ervoor dat je sneller vet verbrand, maar pakt tegelijk ook echt probleemzones aan. Je valt als vrouw juist af op buik, billen en benen. Tegelijk bouw je ook conditie op en train je je spieren.
Vacuümtraining voor doorbloeding
De vacuüm cabine (Vacushaper) is meer voor vrouwen die slank zijn van boven, maar vooral voller zijn op de heupen en benen. Ook heel goed als je last hebt van cellulite, omdat de vacuüm zorgt voor meer doorbloeding in het onderlichaam. De Vacushaper is ook ideaal als je blessures hebt, waardoor gewoon sporten niet mogelijk is. Denk bijvoorbeeld aan rug- of nekklachten of schouderblessures.
Meld je aan!
Wil jij dit weleens een keer proberen? Tijdens de projectweken Veldhoven Gezond kun jij een gratis proefles boeken bij In Shape Afslankstudio Meerhoven. Helemaal gratis en vrijblijvend. Dus schroom niet en vraag direct je gratis proefles. Je kunt ons direct bellen op 040-368 03 08, mailen op info@inshape-meerhoven.nl, appen of een contactformulier invullen.
Ben er snel bij, want de actie loopt van 25 maart t/m 22 april! Leuk om je te ontmoeten bij In Shape Afslankstudio Meerhoven. Je bent van harte welkom.
Meerwater 10
5658 LM Eindhoven
tel: 040-368 03 08
info@inshape-meerhoven.nl
Het project Veldhoven Gezond kende vorig jaar haar kickoff. Om het thema gezondheid goed op de kaart te zetten in Veldhoven, komen deze actieweken ieder jaar terug, zoals ook dit jaar.
Geplaatst op 28 februari 2023 in categorie nieuws
Winactie In Shape Afslankstudio
Ben jij er al klaar voor? T-shirt, slippertjes, jurkje en blote benen? Je moet er met dit koude weer misschien niet aan denken, maar voor je het weet genieten we alweer van warme dagen. Daarom is het nu de perfecte tijd om te starten met afvallen. En dit is jouw kans, want jij kunt een geweldig afslankpakket winnen. Wij geven maar liefst 5 afslankpakketten weg twv € 265,-. Wat?! Ja je leest het goed. Elke studio van In Shape geeft dit pakket weg.
Win een afslankpakket
Maar liefst 4 weken sporten in de warmte- of vacuümcabine in combinatie met Slinc. Dat zijn 8 lessen en een startpakket van Slinc. voor 4 weken 🤩 Wil jij graag afvallen met beweging & voeding onder onze begeleiding? Doe dan nu mee ♡
Wat moet je doen?
Wil jij kans maken? Het enige wat je hoeft te doen is deze post liken op onze Facebook of Instagram en laat ons weten in welke studio jij graag wilt afvallen✨
1. Anja ✯ Eindhoven | Centrum
2. Virginia ✯ Veldhoven | Meerhoven
3. Marijke ✯ Rosmalen | Centrum
4. Barbara ✯ Helmond | Brandevoort
5. Rachel ✯ Eindhoven | Blixembosch
Dinsdag 7 maart kan zomaar ineens jouw lucky day 🍀 worden! Deze dag maken we de 5 winnaressen bekend g o o d l u c k ♡
Ben jij op dit moment al klant bij In Shape? Ook jij kunt natuurlijk gewoon meedoen. Ook jij maakt kans op deze fantastische prijs.
Start met afvallen
Wil jij afvallen en kun je niet wachten om te starten? Met 5 studio’s in Eindhoven, Veldhoven, Helmond en Rosmalen is er altijd een In Shape bij jou in de buurt. Maak gerust een afspraak voor een gratis en vrijblijvend intake gesprek. Je bent van harte welkom.
♥ Ik wil graag contact met Veldhoven | Meerhoven
♥ Ik wil graag contact met Eindhoven | Centrum
♥ Ik wil graag contact met Eindhoven | Blixembosch
♥ Ik wil graag contact met Helmond | Brandevoort
♥ Ik wil graag contact met Rosmalen | Centrum
Reageer op dit bericht