nieuws

Vacustep nieuw bij In Shape Afslankstudio


Vacustep

Geplaatst op 30 januari 2024 in categorie nieuws

Vacustep, maar dan anders

En denk je nu direct: vacusteppen, dat is heel zwaar. Dan hebben wij goed nieuws voor jou! Want Vacustep heeft naast vacusteppen een nieuwe vorm van training: de Vacubike mét infrarood. Een lichte training op een hometrainer in een cabine die vacuüm wordt gezogen.

Vacuümtraining met infrarood

Met deze nieuwe vorm van training heb je de voordelen van een vacuüm- én infrarood training terwijl je op rustig tempo fietst. Dat is dus én én, wat je terug ziet in de resultaten. Houd je wel van een beetje uitdaging dan we hebben ook de variant van de crosstrainer (Ellipter) met vacuüm en infrarood.

Vacustep met infrarood

Plaatselijk afvallen

Deze combinatie van Vacustep en infrarood samen brengt alle voordelen van plaatselijk afvallen bij elkaar. In Shape Afslankstudio werkt al meer dan 15 jaar met vacuüm- en infrarood cabines. En met succes, want de resultaten liegen er niet om. Wij hebben al veel vrouwen succesvol geholpen met plaatselijk afvallen met sporten in onze warmte- en vacuümcabines. We hebben alle vacustep ervaringen voor je op een rij gezet, met voor en na foto’s.

Sporten in vacuüm of infrarood zorgt ervoor dat als vrouw meer afvalt op de buik, billen en benen. Juist op de probleemzones waar je als vrouw wilt afvallen.

En nu met de Vacustep mét infrarood komen deze 2 succesfactoren bij elkaar en boek je nog sneller resultaat in afvallen.

De vacuüm zorgt voor:

  • Meer doorbloeding in de probleemzones
  • Plaatselijk afvallen op buik, billen en benen
  • Hogere resultaten in afvallen
  • Vermindering van cellulite
  • Gunstig effect op rusteloze benen

De infrarood in de Vacubike of Vacucrosstrainer:

  • Hogere bloedcirculatie
  • Snellere afvoer van afvalstoffen
  • Werkt heilzaam voor gewricht- en spierpijnen, fybromyalgie en psoriasis
  • Verhoogt de weerstand
  • Ondersteunt een hoger gewichtsverlies
  • Verminderd spanning en stress

Vacustep Eindhoven

Wil je de Vacubike (Vacustep met hometrainer en infrarood) uitproberen? Dat kan in onze studio in Blixembosch of Brandevoort. Ben je op zoek naar wat meer uitdaging op de Vacucrosstrainer (Vacustep met ellipter en infrarood)? Maak voor voor alle vacuümtrainingen (fiets, loopband, crosstrainer) of infraroodtrainingen een afspraak bij een van onze 5 studio’s.



Reageer op dit bericht

Lees ook

In Shape instagram

Geplaatst op 15 december 2025 in categorie nieuws

Eigen socials In Shape studio’s

Leer onze studio’s en de afslankcoaches kennen via onze socials. Iedere studio deelt haar eigen tips, recepten, resultaten en persoonlijke foto’s en video’s op een eigen instagram kanaal.

Zo krijg jij een beter inkijkje van jouw favoriete studio. Proef de sfeer met meer persoonlijke behind the scene video’s en foto’s.

Ben je benieuwd wat er gebeurt in de studio bij jou in de buurt? Volg jouw studio op Insta:

⭐ Helmond – Brandevoort 
⭐ Eindhoven – Meerhoven
⭐ Valkenswaard – Centrum
Rosmalen – Centrum
Eindhoven – Blixembosch

Leuk als je ons volgt 😀

Volg In Shape Afslankstudio

De bundeling van de studio’s van In Shape Afslankstudio volg je ook op:

✔️ Instagram

✔️ Facebook

✔️ Youtube

✔️ Tiktok 

Kerstcadeau Slinc

Geplaatst op 26 november 2025 in categorie nieuws

Cadeau tips

Een leuk cadeau voor onder de Kerstboom of voor Sinterklaas: het kookboek van Slinc voor slechts € 11,99. Het kookboek is er in 3 delen met ieder 14 heerlijke recepten; voor iedereen die graag gezond kookt. Recepten voor het hele gezin, ook de kids smullen mee. Slinc laat zien dat gezond en lekker prima samen gaat.

Of je nu wilt afvallen of gewoon gezonder wilt eten samen met je gezin, dit zijn prima recepten om te gebruiken. Je krijgt alles binnen wat je nodig hebt. Een super leuk cadeau 🎁

Van €16,99 voor €11,99

Geen onhandig dik kookboek dat elke keer dichtvalt als je een recept aan het maken bent. Maar gebundeld in een makkelijk formaat, heel handig in gebruik in de keuken.

Het Slinc kookboek is een ontzettend mooi en betaalbaar cadeau voor onder de boom. Normaal € 16,99 maar nu in onze studio’s te koop voor € 11,99! Loop gerust binnen in een van onze 5 studio’s.

Kerst cadeau idee kookboek

Sinterklaas of Kerst cadeautip

Zoek jij nog een leuk cadeau voor Sinterklaas of Kerst? Ben dit jaar origineel en geef een cadeaubon van In Shape Afslankstudio voor een proefles in de Vacushaper of sporten in warmtecabine. Als verrassing of gewoon een cadeau aan jezelf ♡ Uiteraard ook heel leuk om te krijgen. Dus zet hem gerust op je eigen wensenlijstje ツ

Loop gerust binnen voor een cadeaubon of Slinc kookboek in een van onze 5 studio’s.

Cadeaubon In Shape Afslankstudio Sinterklaas

Bedrijfsfitness Nederland In Shape Afslankstudio

Geplaatst op 04 november 2025 in categorie nieuws

  • Bedrijfsfitness Nederland – Sport met korting via je werkgever bij In Shape!

    Wist je dat je misschien met flinke korting bij In Shape Afslankstudio kunt sporten of een afslankprogramma kunt volgen? Wij zijn namelijk aangesloten bij Bedrijfsfitness Nederland, het grootste landelijke netwerk voor bedrijfsfitness. Meer dan 4.000 bedrijven doen hieraan mee — grote kans dus dat ook jouw werkgever erbij zit!

    Via Bedrijfsfitness Nederland kun je tot wel 50% korting krijgen op je abonnement bij In Shape. Zo maak je het nog makkelijker (en voordeliger!) om aan jezelf te werken, fitter te worden en je lekker in je vel te voelen.

    Ook grote bedrijven in Brabant zoals DELA, ING, SKPO en MMC zijn aangesloten. Maar ook veel kleinere organisaties doen mee. Dus het is zeker de moeite waard om even te checken of jouw werkgever er ook tussen staat.

    Bedrijfsfitness Nederland

    Vitaliteitsbudget

    Steeds meer bedrijven bieden daarnaast een vitaliteitsbudget aan: een persoonlijk budget dat je mag gebruiken om iets te doen voor je gezondheid en welzijn. Dat budget kun je vaak ook inzetten voor een programma of abonnement bij In Shape Afslankstudio.

    Vraag dus bij je werkgever eens na wat de mogelijkheden zijn. Misschien kun jij met korting of zelfs (deels) vergoed bij ons starten! En hoe fijn is dat? Sporten, afvallen en werken aan een gezonde leefstijl — allemaal bij In Shape, alleen voor vrouwen, in een warme en gemoedelijke sfeer.

    Met 5 studio’s in Brabant is er altijd een studio bij jou in de buurt.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief